Birliğimizin 48. Olağan Meclis Toplantısı

Birliğimizin 48. Olağan Meclis Toplantısı 30.05.2014 Cuma günü Ankara Neva Palas Otel’de gerçekleştirildi.

Birlik Başkanı Bülent Tanık’ın açılış konuşması ile başlayan toplantıyı en yaşlı üye sıfatı ile Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu’nun Divan Başkanlığında yürütüldü.

Gündemde yer alan 2013 yılı faaliyet raporu ve bütçe kesin hesap cetvelleri ile 2014 yılı çalışma programı Genel Sekreter İbrahim Dulkadir’in sunumları ile Mecliste oy birliğiyle kabul edilmiştir.

Birlik başkanı ve yetkili organların seçimine geçilmiş, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar Birliğimizin yeni başkanı seçilmiştir.

Ayrıca Birliğimizin 1. Başkanvekili Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu; 2. Başkanvekili Divriği Belediye Başkanı Hakan Gök;  Divan Katip Üyeleri Mecitözü Belediye Başkanı Ünal Yavuz, Taşpınar Belediye Başkanı Cihan Yüksel, Sarız Belediyesi Meclis Üyesi Yaşar Arkalı; Birlik Encümen Üyeleri Yenimahalle Belediyesi Meclis Üyesi Y.Kayhan Yüreğir, Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem, Çankaya Belediyesi Meclis Üyesi Ertuğrul Şenoğlu, Azatlı Belediye Başkanı Şahin Polat; Plan Bütçe Üyeleri Deliilyas Belediye Başkanı Hayati Akbulut, Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın ve Bahadın Belediye Başkanı Dilaver Özcan seçilmiştir.

 

 


Başkan

Night Life